Предмет: Химия, автор: Maysa55

Яка маса сульфатної кислоти утвориться, якщо на сульфур (6) оксид кількістю речовин 5 моль подіяли водою?

Ответы

Автор ответа: svetka1574
0
        5 моль                                         Х г
       SO3         +        H2O      ->        H2SO4
 n=1 моль                                         n=1 моль
                                                         М = 98 г/моль
                                                         m=98 г

5 моль SO3    -    Х г H2SO4
1 моль SO3    -   98 г H2SO4
m(H2SO4) = 5 * 98 = 490 г
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: UwUgirll
Предмет: Физика, автор: varseev00