Предмет: Химия, автор: Yevhen

На ферум(3) сульфат масою 10г подіяли надлишком розчину натрій гідроксиду . Обчисліть масу речовини , що випала в осад та дайте їй назву.

Ответы

Автор ответа: svetka1574
0
         10 г                                                  Х г
    Fe2(SO4)3       +      6 NaOH     ->    2Fe(OH)3     +    3Na2SO4
n=1 моль                                              n=2 моль
М = 400 г/моль                                     М = 107 г/моль
m=400 г                                                m=214 г

10 г Fe2(SO4)3    -   Х г Fe(OH)3
400 г Fe2(SO4)3  -   214 г Fe(OH)3
m(Fe(OH)3) = 10 * 214 / 400 = 5,35 г
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: bezdarochek
Предмет: Математика, автор: aleksandragajbu1gmai