Предмет: Химия,
автор: timtimtimtim2
Яку кількість сульфатної кислоти можна добути внаслідок взаємодії сульфуру (5) оксиду з водою 72 г
Ответы
Автор ответа:
0
SO3 + H2O = H2SO4
n(H2O)=72г/18 г/моль = 4 моль
З РХР слідує, що n(H2SO4)=n(H2O)= 4 моль
Відповідь: 4 моль H2SO4
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: dvolikovskij
Предмет: Другие предметы,
автор: sofiafallevic801
Предмет: Биология,
автор: prostofanera
Предмет: Геометрия,
автор: LLIкипер