Предмет: Химия,
автор: olyareva53
для спалювання етану використано 6,5 л повітря (н.у). Обчисліть об'єм етану, який спалили. Об'ємна частка кисню в повітрі становить 21%
Ответы
Автор ответа:
0
СН4+2О2=СО2+Н2О
V(O2)=21%/100%·6,5 л =1.365л
V(CH4)=2V(O2) ( з реакції)
V(СН4)= 0,6825 л
Учасник Всеукраїнської олімпіади з хімії, 4 етап
V(O2)=21%/100%·6,5 л =1.365л
V(CH4)=2V(O2) ( з реакції)
V(СН4)= 0,6825 л
Учасник Всеукраїнської олімпіади з хімії, 4 етап
Автор ответа:
0
v(C2H6)=2/5v(O2)
Автор ответа:
0
vc2h6=3.4125л
Автор ответа:
0
так це правильно?
Автор ответа:
0
У комментах вірно
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: niceguy0
Предмет: Математика,
автор: gghjjyttyy
Предмет: Алгебра,
автор: Troool120
Предмет: Алгебра,
автор: Katyusha5