Предмет: Физика, автор: діана90

яка густина речовини з якої виготовено деталь обємом 500см 3 якщо її вага дорівнює 35н

Ответы

Автор ответа: Dreamer12345
0
Дано:
V = 500 cм3 = 0,0005 м
P = 35 H
q - ?
Розв'язання
P = m×g
m = q×V
P = q×V×g
q = P/V×g ( V×g - знаменник )
q = 35/0,0005×10
q = 7000 кг/м3
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Аноним