Предмет: Физика, автор: Attawa

Якщо до кінців провідника подати напругу 100 В, то по ньому піде струм 2 A. Яку напругу треба докласти до кінців цього провідника, щоб сила струму ньому стала 1,2A?

Ответы

Автор ответа: byblik777
0
60В
для начала нужно найти сопротивление R=U/I=100/2=50Ом.
теперь находим напряжение U=I*R=1,2*50=60(В)
Похожие вопросы