Предмет: Химия,
автор: ozerovaolha
Відносна молекулярна маса вищого оксиду хімічного елемента 3 групи 102. назвіть елемент.(Относительная молекулярная масса высшего оксида химического элемента 3 группы 102. назовите элемент.)
Ответы
Автор ответа:
0
Алюминий.
M (Al2O3) = 2*27 + 3*16 = 102 г/моль
Автор ответа:
0
дано:
M (Е2О3) = 102 г моль
Знайти: Ar (Е)
рішення:
Нехай Е - невідомий елемент
Елемент 3 групи має формулу вищого оксиду: Е2О3
Отже, складемо рівняння
M (Е2О3) = Е ∙ 2 + 16 ∙ 3 = 102 г моль
Розрахуємо Ar (Е):
Е ∙ 2 + 16 ∙ 3 = 102
Е2 = 102-48
Е2 = 54
Е = 54:2
Е = 27
Ar (Е) = 27 = Al
Відповідь: алюміній
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: Leon73388
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: nurhanabdulla011
Предмет: Химия,
автор: rmagamadova14
Предмет: Математика,
автор: FIRDAUS