Предмет: Русский язык, автор: Вжуходратутец

Составьте 10-15 словосочетаний(прилагательное и существительное),затем составьте сложное предложение используя несколько выписанных словосочетаний

Ответы

Автор ответа: Кариночка78
0
белый снег
серебристый иней
большой сугроб
голубое небо
чистый воздух
холодная погода
молодой лыжник
проложенная лыжня
большой каток
острые коньки
Белый снег накрыл землю,серебристый иней красуется на деревьях,возле дерева большой сугроб.



Нурайка5551: образец: шёпот-шептать.Щеголять -( .......)
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: Аноним
2. Визначте, до якого стилю, підстилю належить наведений уривок. Аргументуйте свою думку.

“Гормон обіймів” окситоцин не лише посилює емоційний зв’язок — вочевидь, він має цілющий вплив на серце, з’ясували науковці. Згідно з отриманими даними, посилене продукування окситоцину змушує певні клітини серцевих стінок знову перетворюватися на стовбурові клітини. Ці незрілі клітини-попередники потім можуть утворювати нові серцеві м’язи і в такий спосіб відновлювати пошкоджені частини серця. Нові свідчення можуть сприяти розвитку нових підходів у реабілітації після інфаркту.
На відміну від інших м’язів, наш серцевий м’яз наділений слабкою здатністю самозцілюватися. Якщо він зазнає пошкоджень у результаті інфаркту чи поранення, то гоїться повільно, а серцева недостатність може не минути взагалі.
Причина цього, зокрема, в тому, що в серці практично немає стовбурових клітин, з котрих можуть утворюватися нові кардіомітоцити. Проте є перші свідчення того, що клітини серцевої стінки епікарда за певних умов здатні знову перетворюватися на стовбурові клітини, а потім утворювати нові серцеві м’язи.
Аарон Вассерман та його колеги з Мічиганського університету відкрили вирішальний фактор цієї регенерації — гормон окситоцин.​
Предмет: Математика, автор: aliazumanova18
Предмет: Литература, автор: amirovramis22