Предмет: Физика,
автор: pernik20121
При повному згоренні деякої кількості часу було отримано 23МДж теплоти.Якою є маса часу,що згорів?
Ответы
Автор ответа:
0
Q=qm
Горів явно не час.
Якщо гас то q=43 МДжкг
m=Qq
m=23 МДж : 43 МДжкг = 0,534 кг.= 534г
Горів явно не час.
Якщо гас то q=43 МДжкг
m=Qq
m=23 МДж : 43 МДжкг = 0,534 кг.= 534г
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: kakaxa65
Предмет: Алгебра,
автор: timothychernavsky
Предмет: Физика,
автор: misterprototyp
Предмет: Алгебра,
автор: vikushay
Предмет: Математика,
автор: skripetsusku