Предмет: Физика, автор: maximum0311

Оптична сила тонкої лінзи дорівнює 5 дптр. Предмет розмістили на відстані 60 см від лінзи. На якій відстані від лінзи утвориться зображення ш яке воно буде?

Ответы

Автор ответа: helpme58
0

ДАНО :D= 5 дптр ,  d= 60см = 0,6 м

НАЙТИ : f  ,   Г

РЕШЕНИЕ :

формула тонкой линзы   1/ d + 1/ f = D

1/ 0,6 + 1/ f = 5

1,67 + 1/f =5

1/f= 5- 1,67

1/ f= 3,33

f= 1/ 3,33=0,3 м

изображение будет на расстоянии 0,3 м

увеличение Г = f / d= 0,3 / 0,6=0,5 = 1/2

те изображение уменьшенное в 2 раза

Похожие вопросы
Предмет: Обществознание, автор: ushurovauriyat
Предмет: Литература, автор: manachkina