Предмет: Химия,
автор: kunger2002
m(Ka2SO4)=8,7г.
n(KOH)-?
Ответы
Автор ответа:
0
2KOH+H2SO4->K2SO4+H2O
n=0,1 моль
n=0,1 моль
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: guzi1385
Предмет: Алгебра,
автор: duno20
Предмет: Українська література,
автор: max5436d
Предмет: Алгебра,
автор: futbogmail