Предмет: Химия,
автор: olezik96
Ферум (2) оксид масою 10,8 г повністю розчинили у сульфатній кислоті.До утвореної солі додали калій гідроксиду до повної їх взаємодії.Обчисліть кінцевих продуктівреакції.Назвіть сполуки.
Ответы
Автор ответа:
0
10.8 x
FeO+H2SO4=FeSO4+H2O
72 152
10.8 x
-------- = --------
72 152
152*10.8
x= ------------- = 22.8
72
22.8 x y
FeSO4+2KOH=K2SO4+Fe(OH)2
152 174 90
22.8 x
-------- = --------
152 174
174*22.8
x=-------------------= 26.1
152
90*22.8
y=------------------------= 13.5
152
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: adilyaaaa0
Предмет: Русский язык,
автор: azerhit88
Предмет: Алгебра,
автор: torichniak
Предмет: Геометрия,
автор: Alexcandra