Предмет: Физика,
автор: kate3623
потік води , що надає руху колесу млина , тече зі швидкістю 0,5 м/ по каналу , ширина якого 1,5 м , а глибина 0,6м . Скільки води падає на колесо млина щосекунди?
Ответы
Автор ответа:
0
1.5*0.6=0.9
0.9/0.5=1.8литров
0.9/0.5=1.8литров
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: zhaziraeld
Предмет: Геометрия,
автор: bnikitenko572
Предмет: Французский язык,
автор: aworldaway
Предмет: Математика,
автор: drailyutina