Предмет: Українська література, автор: sashenkasimon

твiр опис мое комфортне життя


sashenkasimon: Мне нужно на завтра помогите плиииз

Ответы

Автор ответа: IrinaBlyum
0

Я вірю в краще майбутнє. Я дуже сподіваюся, що ми, люди, будемо вдосконалювати світ, в якому живемо. Тож і місто майбутнього буде дуже відрізнятися від сучасного в кращий бік.

По-перше, у майбутньому місто буде чистим, тому що всі заводи та інші підприємства, що забруднюють навколишнє середовище сьогодні, використовуватимуть нові безпечні технології. Не буде хмар із рудого металевого пилу, хімічних викидів, брудної води в морях та річках. Проте життя в місті вируватиме як завжди, тому на вулицях буде багато автівок. Однак усі вони їздитимуть на екологічному пальному.

По-друге, місто майбутнього буде дуже зручним для життя. Окрім звичних магазинів та кафе будуть працювати різноманітні служби доставки покупок додому – і це буде доступно кожному. Також буде багато нових видів громадського транспорту, дуже швидких та безпечних.

У місті майбутнього багато уваги приділятиметься містам відпочинку. Буде збудовано безліч парків, кінотеатрів, оглядових майданчиків. Там, де немає ні моря, ні річки, будуть зроблені штучні водойми, в яких можна буде купатися та плавати на човнах. Кожне місто нагадуватиме курортне.

Мені би хотілося, щоб міста майбутнього були різні та несхожі одне на одного – великі й малі, з хмарочосами та котеджами, та щоб людям було комфортно та безпечно жити в них. Можливо, моє місто майбутнього не дуже схоже на місто з фантастичного роману, проте я вважаю, що воно таке, яким ми насправді можемо його зробити.




Похожие вопросы
Предмет: История, автор: aoka4800
Предмет: Русский язык, автор: sokolovartem12345432
1.Списать. Указать части речи. Правописание НЕ с наречиями и другими частями речи.

(Не)читая книги; (не)боялся врагов; дома (не)каменные; (не)рад; (не)с кем; взгляд (не)добрый, а злой; рассказывал вовсе (не)интересно; (не)богатая семья; ничуть (не)интересно; следил (не)усыпно.

2. Списать. Гласные на конце наречий.

Задолг-, вправ-, занов-, досрочн-, накрепк-, влев-.

3. Мягкий знак в разных частях речи. Надписать части речи.

Навзнич-, уж-, дремуч-, замуж-, невтерпеж-, наотмаш-, настеж-, проч-, катаеш-ся, зловещ-, кипуч-, рыба-меч-, с плеч-, около дач-, намаж-те, балуеш-, нет луж-.

4. Списать. Слитно, раздельно. Наречие.

Играть (в)темную, смотрите (в)глубь океана, дело?делом, (на)двое, кричать (в)сердцах, (на)глухо, (во)время, (до)упаду, (на)чисто, (в)смятку, (в)ничью, на?часах, точь?в?точь, (на)отрез, (в)ручную, идти (по)трое, чудак?чудаком, соскочил (на)ходу, (в)высь, (на)днях, (в)смятку, (во)все.

5. Дефисное и слитное написание слов. Указать части речи.

(По)доброму, (по)мужски, (пол)дороги, (еле)еле, (по)лисьи, (из)за, северо (западный), (во)первых, (пол)арбуза, (темно)красный, когда(либо, денежно(вещевой), (пол)немецки, (пол)Перми, (по)осеннему лесу, (по)московски, (кое) о ком, друзья(медики), Кама(река).

6. Списать. НЕ, НИ в наречиях и отрицательных местоимениях

Н…'кого просить, н…кому' не рассказывать, н…' с кем дружить, н…при каких' обстоятельствах, н…чему' не удивляться, н…когда' не занимался музыкой, н…'когда читать, н…где' не слышали.

7. Морфологический разбор наречия.

Ученики подходили к столу по очереди.x^{3}
Предмет: Оʻzbek tili, автор: BellaSwan03