Предмет: Русский язык, автор: вер7

Укажите неверное объяснение написания слова перестать приставка при придает слову значение неполнота действия скрипит в суффиксы неопределённой формы глагола 1 спряжения пишется е

Ответы

Автор ответа: ZhAmina
0
Приставка при даёт слову значение неполноты действия
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: Olha1509683
Гаджет чи записник з олівцем: чому варто відмовитися від додатків, які вас контролюють
(1) Смарт-годинники, фітнес-трекери, додатки, що контролюють фінанси, календар та щоденник харчування… За прогнозами, до кінця 2022 року продаж пристроїв, які стежитимуть за нашою щоденною активністю, сягне 1 мільярда. Тим часом усе більше користувачів відмовляється від цифрового контролю. Чому?
(2) 80% людей беруть до рук гаджет уже в перші 15 хвилин після пробудження, а протягом дня кожен у середньому торкається свого смартфона 70-150 разів. Дослідження кафедри психології Дублінської школи бізнесу показало, що рівень нашої тривожності зростає, коли на телефоні залишається менше 40% заряду акумулятора. А якщо ми чуємо звук отриманих повідомлень і не маємо змоги їх перевірити, то у нас підвищується кров’яний тиск.
(3) Усі ці симптоми вказують на новий вид залежності – номофобію (nomophobia – скорочено від no mobile phone phobia), тобто страх залишитися без мобільного телефона. Сьогодні на неї страждають 70% користувачів. Але дехто вживає заходів, щоб позбутися цифрової залежності. Чому?
Причина 1. Розум
(4) Дослідження 2018 року показало, що протягом одного робочого дня співробітник операційної підтримки в середньому використовує 35 різноманітних додатків і перемикається між ними більше 1100 разів. Симптом швидкого руху із вкладки на вкладку називається зеппінгом. Раніше так називали беззмістовне перемикання каналів пультом телевізора.
(5) Щоразу, коли ми змінюємо об’єкт уваги, наша мозкова діяльність переривається. Психолог Девід Меєр зазначає, що спроба виконувати декілька завдань одночасно відбирає у мозку 40% часу продуктивної роботи. На цьому наголошує і професор інформатики Кел Ньюпорт у книжці «Глибока робота». Сам викладач не має акаунтів у соціальних мережах, месенджерів та адреси електронної пошти, а свої записи робить до паперових блокнотів.
Причина 2. Здоров’я
(6) Окрім очевидної шкоди для зору, постави та негативного впливу на сон, «залипання» у соцмережах, на думку вчених, загострює почуття заздрості та викликає депресію. А чим більше часу ми проводимо, пасивно споживаючи інформацію з гаджетів, тим більше піддаємося ліні. Додайте до цього статистику нещасних випадків під час спроби зробити селфі в небезпечних місцях та аварій, спричинених відволіканням на смартфон, і ви зрозумієте людей, які відмовляються від гаджетів.
(7) Якщо й це для вас не аргумент, подумайте про рівень кортизолу – гормону стресу, який продукується під час кожного отриманого нами повідомлення. Раніше кортизол вироблявся лише у відповідь на реальну небезпеку, стресову ситуацію (тоді наше серце починає битися частіше, а м’язи скорочуються). Тепер подібно ми реагуємо на кожне повідомлення в месенджері. Високий рівень кортизолу – шлях до діабету, підвищеного тиску та інсульту; недарма стрес називають першопричиною більшості хвороб.
Причина 3. Свобода
(8) У 2019 році в «New Tork Times» вийшла досить резонансна стаття, яка назвала залежність від гаджетів ознакою бідності й указала на те, що реальне спілкування стає розкішшю, доступною далеко не всім. Сьогодні, у часи пандемії та війни, ці слова набули особливого значення, адже стало зрозуміло, що ми ніколи не зможемо повернутися в часи, де смартфонів і спілкування онлайн не було б взагалі.
(9) Однак факт залишається фактом: від смартфонів відмовляється багато відомих людей. Наприклад, мільярдер Уорен Баффет нещодавно заявляв, що користується стареньким розкладним телефоном. Таблоїди час від часу публікують списки знаменитостей, які за їхніми словами, обходяться без гаджетів. Чи правда це, чи просто привід для піару, ми можемо тільки здогадуватися. Але потрібно визнати: полюси змінилися (З інтернет-джерел).
1. У тексті є всі мікротеми, ОКРІМ
Номофобія – новий вид залежності.
Гаджети допомагають людям під час пандемії.
Багаті люди відмовляються від смартфонів.
Спілкування в месенджері погіршує стан здоров’я.
Відповідь збережено
2. Стаття з «New Tork Times» (2019 р.) викликала резонанс, бо
людей без сучасних гаджетів названо бідними
розкіш реального спілкування – ознака багатства
статус багатої людини визначається наявністю гаджета
висловлено прохання заборонити мобільний зв'язок
4. Метою створення статті є твердження
зробити нотатки в блокноті популярним методом, на відміну від телефонних застосунків
з’ясувати негативний вплив гаджетів на сучасну людину
сформувати негативне враження про людей, які хизуються новітніми гаджетами
повідомлення про цікаві дослідження щодо впливу гаджетів на матеріальний стан людини
5. Тематичними хештегами до цього тексту можуть бути всі наведені, ОКРІМ
#користьвідгаджетів
#гаджетконтроль
#номофобія
#зеппінг
Предмет: Математика, автор: am7ukr
Предмет: Алгебра, автор: Anastasia04111
Предмет: Русский язык, автор: sv10032019