Предмет: Русский язык, автор: настя24081

сочинение на тему:зачем мне нужен фонетический разбор . помогите пожалуйста желательно быстрее

Ответы

Автор ответа: рмощыгалыооц
0
Зачем нам нужна фонетика? Без фонетики русский язык невозможен. Фонетика раздел языкознания, изучающая звуки речи и звуковое строение языка. Именно поэтому она играет важную роль. Если бы не фонетика,то мы бы не знали строение языка, как соединяются звуки, не делали бы фонетический разбор.Именно фонетика очень важная часть языка. Без фонетики язык не такой. Именно поэтому нам и нужна фонетика.
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: karina49975
Помогите пожалуйста. СКЛАДНОПІДРЯДНІ РЕЧЕННЯ З ПІДРЯДНИМИ ОЗНАЧАЛЬНИМИ ТА З’ЯСУВАЛЬНИМИ
У КОЖНОМУ ПИТАННІ ЗНАЙДІТЬ ОЗНАЧАЛЬНЕ Й З’ЯСУВАЛЬНЕ
РЕЧЕННЯ. ПИТАНЬ 6, У КОЖНОМУ ПО 2 ПРАВИЛЬНІ ВІДПОВІДІ
1.
А Оскільки Хотинська фортеця збереглась до наших днів в автентичному стані, на її території часто проводять лицарські турніри.
Б Незважаючи на те, що Шарівський палац довгий час приходив у запустіння, він і сьогодні не втрачає своєї привабливості.
В Жовківський замок витримував облоги, хоча кілька разів його здобували козаки.
Г На вшанування тисяч українців, козаків і мирних мешканців Батурина, які загинули, відстоюючи право нації на незалежність, у 2004 році було встановлено одинадцятиметровий пам’ятник-хрест із лабрадориту з бронзовим розп’яттям.
Д Особливістю палацу графів Шенборнів є те, що побудовано його за принципом астрономічного року: 365 вікон (365 днів), 52 димарі (52 тижнів у році), 12 веж (12 місяців), 7 виходів (7 днів тижня).
2.
А Хлопці із запорозьких паланок і Гетьманщини охоче йшли на Січ, щоб стати справжніми козаками-лицарями.
Б Існують джерела, у яких перші згадки про Кам’янець-Подільську фортецю датуються ще XІ-XІІ століттям.
В Українська нація зобов’язана жінкам-козачкам тим, що виробився яскравий національний жіночий характер, сповнений гуманістичної теплоти, людської гідності та духовної сили.
Г Коли запорожці вирушали в похід, то брали з собою декілька горщиків тетері, толокна, сушені галушки, солоне сало, сушену рибу, крупи.
Д Козаки лише в скрутних воєнних обставинах могли вживати конину, бо це суперечило традиційним церковним звичаям і ставленню козаків до своїх бойових помічників.
3.
А Іван Виговський після переможної битви під Конотопом очистив від ворогів Ромни, Лохвицю та інші міста й мав намір іти на Москву, щоб закінчити там війну й вирвати Україну з царських лабетів.

Б Козаки вважали, що кобза, найулюбленіший музичний інструмент, подарована їм Богом та Його святими, називали її «дружиною вірною».
В Поезія співає в серці, хоч її й не витягнеш на папір.
Г Твоя душа готова вмістити в собі все так, як ніби суголосна з душею Княжої гори.
Д На щастя, у палаці Попова ще збереглися окремі фрагменти споруди, де облаштовано зал, присвячений історії маєтку, невелика картинна галерея та етнографічний зал.
4.
А Літописець Самійло Величко відзначав, що після обрання Богдана Хмельницького гетьманом йому вручали клейноди.
Б Якби оті проміння золоті у струни чарами якими обернути, я б з них зробила золотую арфу.
В Щоб кошові отамани не забували свого місця й не зневажали рядових козаків і взагалі козацтво, старі січовики посипали їх голову піском або мазали багнюкою.
Г Євангеліє Петра Калнишевського має дорогоцінну оправу, яку виконав у 1760 році найпопулярніший і найталановитіший на той час український золотар – киянин Іван Равич.
Д Багато зусиль доклали кошовий отаман Петро Калнишевський і запорозький архімандрит Володимир Сокальський, щоб переконати козаків скоритися імператорській волі.
5.
А Розвідка донесла Хмельницькому, що з Варшави вирушило головне польське військо на допомогу Збаражу, узятому козаками під щільну облогу.
Б Коли гетьман Іван Мазепа надумав збільшити кількість своїх прихильників, він створив окремий стан бунчукових товаришів.
В Ікони козацькі були яскравим і своєрідним явищем українського мистецтва, що дістало в дослідників назву козацького бароко.
Г Три могутніх мости-естакади були перекинуті з берега далеко в море, на глибінь, щоб зручніше було вантажитись океанським суднам.
Д Знамена спершу возили разом зі зброєю, перед боєм ставили на узвишші, щоб кожен ратник бачив їх.
6.
А Козаки використовували розсипний стрій, у якому кожен окремий козак проявляв особисту ініціативу.

Б Якби чужий гомін заповнив темні сходи й загриміли чужі чоботи тут, поруч, тоді він зірвав би чеку – останню чеку у своєму житті.
В Науковці досі не зійшлися на єдиній думці щодо походження слова «козак», хоча ще в старовинних билинах так називали руського богатиря Іллю Муромця.
Г Спочатку троянівське жіноцтво довго базікало і навіть підсміювалося з того, що такий важливий чоловік та поселився в німої Саньки.
Д Щоб стати повноцінним козаком та потрапити на Січ, чоловіку треба було пройти цілий обряд
Предмет: Музыка, автор: 18Kudratov77
Предмет: Қазақ тiлi, автор: evelina3751