Предмет: Українська мова, автор: karina49975

Помогите пожалуйста. СКЛАДНОПІДРЯДНІ РЕЧЕННЯ З ПІДРЯДНИМИ ОЗНАЧАЛЬНИМИ ТА З’ЯСУВАЛЬНИМИ
У КОЖНОМУ ПИТАННІ ЗНАЙДІТЬ ОЗНАЧАЛЬНЕ Й З’ЯСУВАЛЬНЕ
РЕЧЕННЯ. ПИТАНЬ 6, У КОЖНОМУ ПО 2 ПРАВИЛЬНІ ВІДПОВІДІ
1.
А Оскільки Хотинська фортеця збереглась до наших днів в автентичному стані, на її території часто проводять лицарські турніри.
Б Незважаючи на те, що Шарівський палац довгий час приходив у запустіння, він і сьогодні не втрачає своєї привабливості.
В Жовківський замок витримував облоги, хоча кілька разів його здобували козаки.
Г На вшанування тисяч українців, козаків і мирних мешканців Батурина, які загинули, відстоюючи право нації на незалежність, у 2004 році було встановлено одинадцятиметровий пам’ятник-хрест із лабрадориту з бронзовим розп’яттям.
Д Особливістю палацу графів Шенборнів є те, що побудовано його за принципом астрономічного року: 365 вікон (365 днів), 52 димарі (52 тижнів у році), 12 веж (12 місяців), 7 виходів (7 днів тижня).
2.
А Хлопці із запорозьких паланок і Гетьманщини охоче йшли на Січ, щоб стати справжніми козаками-лицарями.
Б Існують джерела, у яких перші згадки про Кам’янець-Подільську фортецю датуються ще XІ-XІІ століттям.
В Українська нація зобов’язана жінкам-козачкам тим, що виробився яскравий національний жіночий характер, сповнений гуманістичної теплоти, людської гідності та духовної сили.
Г Коли запорожці вирушали в похід, то брали з собою декілька горщиків тетері, толокна, сушені галушки, солоне сало, сушену рибу, крупи.
Д Козаки лише в скрутних воєнних обставинах могли вживати конину, бо це суперечило традиційним церковним звичаям і ставленню козаків до своїх бойових помічників.
3.
А Іван Виговський після переможної битви під Конотопом очистив від ворогів Ромни, Лохвицю та інші міста й мав намір іти на Москву, щоб закінчити там війну й вирвати Україну з царських лабетів.

Б Козаки вважали, що кобза, найулюбленіший музичний інструмент, подарована їм Богом та Його святими, називали її «дружиною вірною».
В Поезія співає в серці, хоч її й не витягнеш на папір.
Г Твоя душа готова вмістити в собі все так, як ніби суголосна з душею Княжої гори.
Д На щастя, у палаці Попова ще збереглися окремі фрагменти споруди, де облаштовано зал, присвячений історії маєтку, невелика картинна галерея та етнографічний зал.
4.
А Літописець Самійло Величко відзначав, що після обрання Богдана Хмельницького гетьманом йому вручали клейноди.
Б Якби оті проміння золоті у струни чарами якими обернути, я б з них зробила золотую арфу.
В Щоб кошові отамани не забували свого місця й не зневажали рядових козаків і взагалі козацтво, старі січовики посипали їх голову піском або мазали багнюкою.
Г Євангеліє Петра Калнишевського має дорогоцінну оправу, яку виконав у 1760 році найпопулярніший і найталановитіший на той час український золотар – киянин Іван Равич.
Д Багато зусиль доклали кошовий отаман Петро Калнишевський і запорозький архімандрит Володимир Сокальський, щоб переконати козаків скоритися імператорській волі.
5.
А Розвідка донесла Хмельницькому, що з Варшави вирушило головне польське військо на допомогу Збаражу, узятому козаками під щільну облогу.
Б Коли гетьман Іван Мазепа надумав збільшити кількість своїх прихильників, він створив окремий стан бунчукових товаришів.
В Ікони козацькі були яскравим і своєрідним явищем українського мистецтва, що дістало в дослідників назву козацького бароко.
Г Три могутніх мости-естакади були перекинуті з берега далеко в море, на глибінь, щоб зручніше було вантажитись океанським суднам.
Д Знамена спершу возили разом зі зброєю, перед боєм ставили на узвишші, щоб кожен ратник бачив їх.
6.
А Козаки використовували розсипний стрій, у якому кожен окремий козак проявляв особисту ініціативу.

Б Якби чужий гомін заповнив темні сходи й загриміли чужі чоботи тут, поруч, тоді він зірвав би чеку – останню чеку у своєму житті.
В Науковці досі не зійшлися на єдиній думці щодо походження слова «козак», хоча ще в старовинних билинах так називали руського богатиря Іллю Муромця.
Г Спочатку троянівське жіноцтво довго базікало і навіть підсміювалося з того, що такий важливий чоловік та поселився в німої Саньки.
Д Щоб стати повноцінним козаком та потрапити на Січ, чоловіку треба було пройти цілий обряд

Ответы

Автор ответа: stadnikleo07
1

Ответ:

Объяснение: Ответ на фотографии, не во всем уверен что правильно, но все-таки попробовать надо

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: fdhfhgjgjh