Предмет: Русский язык, автор: Anya12221

Помогите сочинить сказку про суффикс -щик

Ответы

Автор ответа: beladonna33
2
В большой и богатой стране -Русский язык было много жителей. Существительные и прилагательные,буквы ,запятые и многоточия.И жил среди них маленький суффикс .Родители назвали его-  Щик. Он очень любил дружить с людьми которые любили работать и помогал им придумывать названия для проффессий,таких как кровельщик или каменьщик .У щика было много друзей Чик, Ист,Итель и другие. Они тоже придумывали проффессии,такие как руководитель,учетчик,машинист.Так они и жили дружно и весело и никогда не путались.
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Bloodain
Предмет: Українська мова, автор: proskyrnina31102005
Будьласка дуже потрібно перевірити текст на помилки (лекичні, орфографічні, та граматичні)

Не буває ідеальної людини, всі здатні помилятися. На всій планеті не знайдеш жодної особи, що є еталоном правильності.  Здається, якщо кожен робить погрішності, то помилки вже звичайна справа. Тоді чому всі так бояться помилятися, а тимпаче визнавати неправильні рішення?  
Напевно вас часто дорікали й осуджували за помилки. Наприклад, розглянемо ситуацію вдома. Дитина захотіла допомогти помити посуд, вона ще не має багаторічного досвіду про те я це робити. Раптом тарілка вислизає з рук і розбивається і чути одразу  все йди геть! Зараз весь посуд переб'єш мені! Руки не з того місця ростуть!  Знайомо? Ось про це я і говорю, що нас з дитинства запрограмовують, що помилятися це соромно.
  Окрім цього в наших генах  ще від стародавніх предків закладено, що одна похибка може коштувати життя. З історії відомо, що за помилки жорстоко карали. В школах раніше за неточну відповідь били. А при королівському дворі вбивали за таке.
А зараз в сучасному житті ми вважаємо, що
помилки заважають досягти цілей, бо нам говорять, що якщо ти робиш щось не так, то ти або поганий, або недостатньо хороший.
  Через всі ці факти, ми й не можемо, це сприймати за норму. Хоча насправді помилятися, це абсолютно природно. Ми повинні переосмислити своє відношення до помилок і тоді життя стане простіше. Якщо ми навчимося не уникати своїх почуттів, не приховувати від інших, і не брехати самому собі після того, як вже наробили щось.  Визнавати та опрацювати свої фейли, тоді наші помилки перетворюються на здобутки. Звісно радіти й вихвалятися ними не варто, але це не привод впадати в печаль, треба просто проаналізувати та зробити все можливо щоб більше такого не накоїти.
   Помилки - це життєві уроки. Треба відноситися до них простіше. Дозвольте вашим помилкам робити вас сильнішими. Адже найгірша помилка, це боятися помилок​