Предмет: Химия, автор: MarGGoTV

СРОЧНО. ДАЮ МНОГО БАЛЛОВ. В 400 г розчину з масовою часткою калій гідроксиду 10% розчинили 20 г калій гідрооксиду. Обчисліть масову частку лугу в утвореному розчині.

Ответы

Автор ответа: zdravstvuy05
0
маса нового розчину=300+200=500г
маса лугу в розчині=300*20/100=60г;

масова частка лугу в новому розчині 60*100/500=12%
Автор ответа: alima1958
0
400г  ---х КОН
100г  --10г  КОН

х=400*10/100=40г   КОН      m(КОН)=40+20=60г    m(р-ра)=400+20=420г

w(KOH)= 60/420*100=14.28%


Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: kris1236
Предмет: Литература, автор: valerabusurin