Предмет: Физика,
автор: clariansjoli
якого прискорення набуде кулька масою 0.016 мг що втратила 100 електронів коли на відстані 3 см від неї заряд 2*10^-6 Кл
Ответы
Автор ответа:
0
q₁ = 100*e = 100* 1,6*10⁻¹⁹ Кл = 1,6*10⁻¹⁷ Кл
F = k*q₁*q₂/r²
F = 9*10⁹ Н*м².Кл² * 1,6*10⁻¹⁷ Кл * 2*10⁻⁶ Кл / (3*10⁻² м)² = 3,2*10⁻¹⁰ Н
a = F / m = 3,2*10⁻¹⁰ Н / 0,016*10⁻⁶ кг = 0,02 м/с²
F = k*q₁*q₂/r²
F = 9*10⁹ Н*м².Кл² * 1,6*10⁻¹⁷ Кл * 2*10⁻⁶ Кл / (3*10⁻² м)² = 3,2*10⁻¹⁰ Н
a = F / m = 3,2*10⁻¹⁰ Н / 0,016*10⁻⁶ кг = 0,02 м/с²
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: kimkristinavla14
Предмет: История,
автор: maaaaa62hcdjdhhd
Предмет: Алгебра,
автор: katyafiks
Предмет: Физика,
автор: Студееентка
Предмет: Химия,
автор: polina548