Предмет: Українська мова, автор: grinevish2006

Перепишіть,знімаючи риски.Підкресліть прислівники разом із тими словами,з яким вони пов'язані за змістом.


1.На/память всі скаржаться,а на розум-ніхто.2.На/память знаю ,що склерозу не маю.3.Поглянь на/двір-знатимеш ,який хазяїн.4.Хвалений борщ на/двір виливають.5.Зуби з язиком ворогують,а живуть у/купі.6.Кожна курка у/купі своїй господиня.

Ответы

Автор ответа: Fox2701
3
1) На пам*ять всі скаржаться, а на розум ніхто (підкреслити слова "на пам*ять" і "скаржаться"). 2) Напам*ять знаю, що склерозу не маю (підкреслити слова "напам*ять" і "знаю"). 3) Поглянь на двір - знатимеш, який хазяїн (підкреслити слова "на двір" і "поглянь"). 4) Хвалений борщ надвір виливають (підкреслити "надвір" і "виливають"). 5) Зуби з язиком ворогують, а живуть укупі (підкреслити "укупі" і "живуть"). 6) Кожна курка у купі своїй господиня (підкреслити "у купі" і "господиня").
Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: andrey7356
У п(е,и)ріо(т,д) духовного й творч(ь)ого піднес(е,и)н(н)я (т)арас (ш)евченко
виріш(е,и)в намалювати авто/портрет.
Гарний (з,с)повн(е,и)н(н)ий гіднос(ь)ті й граціознос(ь)ті поворот голови.
С(ь)вітло вихоплює з/пів/темряви лише облич(ч)я усе ін(ь)ше тане в на/пів/прозор(е,и)х тін(н)ях. Пр(е,и)в(е,и)ртают(ь) увагу (с,з)хован(н)і в тін(н)і очі що контрастуют(ь) з яскраво освітл(е,и)н(н)им ч(ь)олом. Глядачеві може (с,з)датися дивним що очі най/промов(е,и)с(ь)тіший ел(е,и)мент портрета м(е,и)тец(ь) затіню(й)є. Але пр(е,и)д(е,и)віт(ь)ся уважніше. Погля(д,т) очей усе/прон(н)икний (с,з)повн(е,и)н(н)ий якогос(ь) не/висловл(е,и)н(н)ого зап(е,и)тан(н)я. Аж/ні/як не/юн(н)ац(ь)ка замисл(е,и)н(н)іст(ь) у гл(е,и)боких темн(н)их пр(е,и)критих (з,с)томл(е,и)н(н)ими по/віками оч(я,а)х два(д)цяти/ш(е,и)ст(е,и)/річ(ь)ного (ш)евченка здає(т,ц)ься дивною на округлому бе(с,з) жодної (с,з)моршки облич(ч)і.
В/падают(ь) в око рожеві з/ле(г)ка пр(е,и)пухлі уста ніжна заокругл(е,и)н(н)іст(ь) щік і пі(т,д)борід(д)я ід(е,и)ал(ь)но чисте чоло обрамл(е,и)н(н)е пасмами волос(с)я рі(с,з)кий майже трагіч(ь)ний злам брів.
В авто/портреті лірич(ь)не поєднує(ц,т)ься з драматич(ь)ним замріян(н)іс(ь)т(ь) (с,з) тр(е,и)вогою добро/с(е,и)рдеч(ь)ніст(ь) і(с,з) сумом бад(ь)оріст(ь) (с,з) ле(х,г)кою втомою. Скрі(с,з)ь поміт(ь)ні рі(с,з)кі контрасти. Худож(ь)ні засоби особливо колір і с(ь)вітло допомагают(ь)