Предмет: Химия,
автор: Elor1
Срочно!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
120г хл
2NaOH +CO2=Na2CO3 +H2O х=120*22,4/80=33,6л СО2
80г 22,4л
2NaOH +CO2=Na2CO3 +H2O х=120*22,4/80=33,6л СО2
80г 22,4л
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: marinaturhina12
Предмет: Биология,
автор: vipnielya47
Предмет: История,
автор: Tamapa1
Предмет: Геометрия,
автор: alicaeleven
Предмет: Литература,
автор: Ракрпнерпракрмнкпо