Предмет: Литература, автор: instababaevas

Краткое содержание повести гоголя ,,шинель,, для читательского дневника,помогите ПОЖАЛУЙСТА

Ответы

Автор ответа: Аноним
0
Титулярный советник Башмачкин живет очень бедно и замкнуто, но это его не тревожит, несмотря на насмешки сослуживцев. 
Он был вынужден заказать портному Петровичу новую шинель, когда совсем износилась старая. Он долго копил деньги, на всем экономил и наконец сшил себе новую шинель, чему был несказанно рад. По этому случаю он был приглашен сослуживцами в гости, где засиделся. 
По дороге домой на него нападают и отнимают шинель.
Он пытается найти воров, обращается за помощью к "значительному лицу", но в ответ слышит лишь грубость.. Это так на него действует, что он умирает, а его призрак бродит по улицам и снимает со всех шинели... 
Автор ответа: instababaevas
0
спасибо,выручили!
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: viktoriaivanicenko64
1 завдання Виписати речення з відокремленими означеннями. ПЕРЛИНА АРХІТЕКТУРИ

Будинок Полтавської земської управи вважається пам’яткою українського архітектурного стилю, започаткованого Василем Кричевським.

Перемога в конкурсі проектів стала особистою перемогою тридцятирічного художника-архітектора, який мав прекрасний естетичний смак і неабиякий будівельно-проектний досвід. Він наполегливо займався самоосвітою, стажувався у майстернях популярних на той час архітекторів, малював акварельні краєвиди околиць міста, у Харківському університеті слухав лекції відомих учених, був знайомий з багатьма художниками: Григорієм та Іваном М’ясоєдовими, Михайлом Врубелем, Миколою Уваровим.

Земський будинок, побудований за проектом Василя Кричевського, вигідно вирізняється своєрідною архітектурою, вдало вписується в природне середовище. Загальна імпозантність, урочистість і парадність витримана й доповнена вдалим добором національних форм.

Будівничий полтавського «палацу» широко використав, творчо переосмисливши, прийоми, форми й деталі традиційної архітектури та будівництва (народного, оборонного, культового). В. Кричевський органічно поєднав традицію з новітніми архітектурними потребами.

У численних композиціях, виконаних у майоліці, прикрасах на дереві, настінному малюванні, відчувається глибинне засвоєння В. Кричевським народної мистецької культури.

Зовнішня архітектура відповідає внутрішній. До речі, це було характерно для народної, церковної архітектури України і почало входити в професійну архітектурну практику на початку XX століття (В. Ханко).