Предмет: Физика,
автор: GeniusUA
Вагон із піском масою 20 тон їде за інерцією горизонтальною ділянкою жд полотна зі швидкістю 2 м/с. У вагон падає 5т піску і залишається в ньому. Визначте швидкість після падіння цієї порції піску. g = 10
Ответы
Автор ответа:
0
по закону сохранения импульса:
m v = (m + M) v',
v' = (mv) / (m + M).
v' = (20*2)/(20+5) = 1.6 м/c
m v = (m + M) v',
v' = (mv) / (m + M).
v' = (20*2)/(20+5) = 1.6 м/c
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: giahvahs
Предмет: Математика,
автор: asdpo
Предмет: История,
автор: etodashkaa
Предмет: Алгебра,
автор: Asya45564
Предмет: Биология,
автор: olimpus2014