Предмет: Математика,
автор: balansnezhana
Куплено 119 кг картоплi i 24кг моркви , заплатили за всю покупку 310 гр. Скiльки коштує 1 кг моркви , якщо 1 кг картоплi коштує 2 гр. ?
Ответы
Автор ответа:
0
морква коштує х грн.За умовою:
119·2+24х=310,
238+24х=310,
24х=310-238,
24х=72,
х=3.
Відповідь: 3 грн.
119·2+24х=310,
238+24х=310,
24х=310-238,
24х=72,
х=3.
Відповідь: 3 грн.
Автор ответа:
0
1) 119•2 = 238 ( грн ) стоимость всей картошки
2) ( 310 - 238 ) : 24 = 3 ( грн ) 1 кг моркови
Ответ 3 грн
2) ( 310 - 238 ) : 24 = 3 ( грн ) 1 кг моркови
Ответ 3 грн
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: nguyendinhthangkiev
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: lawskija
Предмет: Математика,
автор: tanjpankratovi
Предмет: Алгебра,
автор: BJIADA