Предмет: Химия,
автор: Аноним
На нейтралізацію одноосновної карбонової кислоти масою 3,6 г витратили розчин масою 6 г з масовою часткою натрій гідроксиду 40% .Визначте молекулярну формулу кислоти . Помогите пожалуйста срочно
Ответы
Автор ответа:
0
m(NaOH)=6*0.4=2.4g
3.6g 2.4g
2CnH2n+1COOH+2NaOH=2CH3COONa+H2O
xg 80g
x=3.6*80/2.4=120g
120-2mol
x -1mol
x=60g/mol
CnH2nO2=60
12n+2n+32=60
14n=28
n=2
C2H4O2
CH3COOH уксусная кислота(этановая)
3.6g 2.4g
2CnH2n+1COOH+2NaOH=2CH3COONa+H2O
xg 80g
x=3.6*80/2.4=120g
120-2mol
x -1mol
x=60g/mol
CnH2nO2=60
12n+2n+32=60
14n=28
n=2
C2H4O2
CH3COOH уксусная кислота(этановая)
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: jmzjmz465
Предмет: Биология,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: ii3479375
Предмет: Физика,
автор: 200675
Предмет: Математика,
автор: Крутой65