Предмет: Физика,
автор: mrshevchik2000
Визначіть енергію фотонів червоного випромінювання, якщо довжина хвилі дорівнює 720 нм
Ответы
Автор ответа:
0
λ=720 нм=720*10^-9 м
Е-?
E=hυ=hc/λ,
E=6,6*10^-34*3*10^8/(720*10^-9)= 2,75*10^-19 Дж.
Е-?
E=hυ=hc/λ,
E=6,6*10^-34*3*10^8/(720*10^-9)= 2,75*10^-19 Дж.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: liskabuketova
Предмет: Математика,
автор: daniilbeloysov51
Предмет: Українська мова,
автор: natalatruhanskaa
Предмет: География,
автор: kiramuzipova
Предмет: Математика,
автор: evaurinova