Предмет: Химия,
автор: умчик
Відносна густина вуглеводню за вуглекислим газом становить 1. Виведіть молекулярну формулу цієї речовини, якщо масова частка Гідрогену становить 18.18.
Відносна густина вуглеводню за вуглекислим газом становить 1. Виведіть молекулярну формулу цієї речовини, якщо масова частка Гідрогену становить 18.18.
Ответы
Автор ответа:
0
D(CO2)=M(в-ва)/M(CO2)
M(в-ва)=D(CO2)*M(CO2)=1*44=44г/моль
w(H)=m(H)/M(в-ва)
m(H)=M(в-ва)*w(H)=44*0,1818=8 г
v(H)=8/1=8 моль
w(С)=100%-18,18%=81,82%
m(C)=M(в-ва)*w(C)=44*0,8182=36 г
v(C)=36/12=3 моль
С3Н8- пропан
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: nurikamalohasova
Предмет: Другие предметы,
автор: Аноним
Предмет: Химия,
автор: ruslan1r1
Предмет: Обществознание,
автор: fedusha