Предмет: Физика, автор: muryanamur

холодильник молочної ферми протягом години охолоджує 60 л молока на 13 градусів цельсію, відібравши за цей час від молока 3,26*10 Дж енергії. Густина молока 1032 кгм кубічний . Знайти питому теплоємність молока

Ответы

Автор ответа: tana20101997
0
m=p*V=1032*0,06=61,92 кг
с=Q/m*dt=3,26*10^6/61,92*13=4049 Дж.кг*С
Похожие вопросы
Предмет: География, автор: Аноним
Предмет: Математика, автор: карасточка