Предмет: Химия, автор: ИсаеваДиляра

1,5 моль метанол тотыққанда түзілшен формальдегид 200 г суда ерітілді , алынған ерітіндідегі формальдегидтің массалық үлесін есептеу

Ответы

Автор ответа: nikitokkk
0
CH3OH+Cu=HCOH+Cu+H2O
n(HCOH)=n(CH3OH)=1.5 моль
m(HCOH)=1.5*30=45 г
m(р-ра)=45+200=245 г
w(HCOH)=45/245=0.1837=18.37%
Похожие вопросы