Предмет: Окружающий мир, автор: maslowasofya

интересные факты про памятник Черняховскому в Воронеже

Ответы

Автор ответа: SedinaAksinya
3
Памятник в Вильнюсе, 1964 год Памятник генералу был открыт в 1950 году[1] в Вильнюсе. Автором памятника были скульптор Н. В. Томский и архитектор и Л. Г. Голубовский. Памятник Черняховскому представлен скульптурой в полный рост, в распахнутой шинели и без головного убора. Бронзовая фигура была установлена на прямоугольном гранитном постаменте, украшенном барельефами, изображающими людей, с радостью встречающих советских солдат. На передней стороне постамента надпись по-литовски: «И. Д. Черняховскому от литовского народа». У подножия памятника находилось гранитное надгробие с памятной надписью и датами рождения и смерти (1906—1945) И. Д. Черняховского. Во время подъёма националистического движения в Литве в начале 1990-х гг. памятник был демонтирован властями Вильнюса. Несмотря на противодействие местных властей, начальник городского управления культуры Иван Чухнов при поддержке местного гарнизона добился спасения памятника от уничтожения и перевёз его в Воронеж, где он и обрёл новую родину. Там памятник простоял в деревянной упаковке целых два года, пока общественность Воронежа собирала деньги на новый постамент. Бронзовая фигура была установлена на новом бетонном постаменте облицованном плитами из розового павловского гранита работы воронежского архитектора С. А. Гилева. Памятник был открыт 9 мая 1993 года[2]. В 2011 г. местность вокруг памятника в преддверии 425-летия города была заново благоустроена.

maslowasofya: спасибо
SedinaAksinya: Всегда пожалуйста
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: proskyrnina31102005
Перевірте доповвдь на помилки орфаграфічні і пунктуаційні будь-ласка


В сучасному світі 60 відсотків людей проводять свій вільний час біля телевізора. Звичайно, як і в інших приладах у нього є свої переваги та недоліки. Я не буду доповідати про його негативний вплив, бо про це і так вже забагато інформації.
Користь від телебачення ми не помічаємо тому що, це стало для нас буденністю. Та все ж таки вона існує і доказом цього, є дослідження від вчених. З точки зору психології, телевізор - свого роду терапія. Перегляд комедій чи гумористичних сіткомів допомагають боротися з депресією та стрессом. Особам, що страждають безсонням, рекомендують засипати під шум від ТБ. Після важкого робочого дня телевізор допомагає розслабитись та на деякий час перевести увагу від суворої дійсності,  наприклад, це дозволяє поринути у світ мрій та фантазії, дивлячись фантастичні фільми або тревел-шоу.
Ще один плюс, що дивитися телевізор не обов'язково на одинці. Навпаки, найкращий спосіб налогодження родиних або дружніх стосунків, є спільний перегляд.    Зараз нажаль багато кого розлучила війна, але еволюція шагає вперед, тому  створили спеціальні програми, щоб навіть на відстані люди могли разом дивитися улюблені серіали та будь-що інше. Це цікавий та головне працюючий спосіб зближення.
Телевізор також джерело інформації. Звідки ми можемо дізнатися практичні поради про моду, кулінарію, дизайн, здоров'я і ще багато інших тем. На сьогоднішній день існує масса тренінгів та науково-пізнавальних передач, отож черпаючи з того знання, ми маємо змогу навчитися використовувати їх у реальному житті.
Телебачення тримає в курсі подій.  Що відбувається навколо, якісь політичні чи погодні умови про це все обов'язково дізнаємося з новин.
І на останок, якщо ви дивитесь телебачення вітаю вас ви волонтер! Так як багато каналів віддають процент заробітку на благодійні фонди, то вважайте, що саме ви, можливо, комусь змінили життя у кращу сторону.
Як підсумок, якщо раціонально використовувати свій час біля єкрану ти не завдаєш шкоду свому здоров'ю, а навпаки отримаєш купу бонусів .​
Предмет: Математика, автор: fire2784