Предмет: Қазақ тiлi, автор: kira1613

Помогите перевести пожалуйста)))

Алма. Алманың минералдық құрамы аса бай. Онда, әсіресе, калий көп. Сондай-ақ фосфор, кальций, магний, темір сияқты химиялық заттар да баршылық.
Дәрумендер негізінен алманың қабығы мен қабықтың астындағы жұмсақ етінде болады. Олар - С, РР1,В2,Е дәрумендері. Алмада 14, пайыз көмірсутегі бар да, оның баста көпшілігі қант болып келеді. Создан кейінгі кезекті фруктоза, глюкоза және сахаров кладу. Жемістің бұл түрі тамаша емдік қасиетімен же белгілі.

Ответы

Автор ответа: signora
1
Яблоко. Минеральный состав яблоки очень богатый. Особенно, В яблоке много каллия. А так же есть химические вещества как фосфор, кальций, магний, железо.
Витамины есть больше всего в кожуре и в мягкой мякоти под кожурой.
Они-С,РР1,В2,Е. В яблоке содержаться 14 %  углеводорода, большая часть является сахаром. Вид такой ягоды также известен своими лечебными свойствами.
Автор ответа: Janik36
1
Яблоко.Минеральный состав яблока богат.Там,в основном,много калия.Так же фосфор,кальций,магний,и химических веществ как железо.
Витамины содержаться в кожуре и в самом яблоке.Это витамины- C,PP1,B2,E.В яблоке в основном содержиться сахар.После него идут фруктоза,глюкоза и( вроде сахароза).Фрукты этого вида полезны своими свойствами.
Похожие вопросы
Предмет: Психология, автор: kousisugavara
Хлопчик І. С. (8 років) до табору біженців попав з області, яка відома надзвичайно жорстокими розправами сербів з місцевим населенням. Під час воєнних дій був тяжко поранений мінометним снарядом, який вбив його батька та тяжко поранив матір. Як і його мати, він переніс кілька складних операцій. Опинившись у статусі біженця, став надзвичайно агресивним, у тому числі і до своєї матері, яка тяжко переживала це і не могла знайти пояснень таким змінам характеру дитини. Матері порекомендували звернутися до спеціалістів-психологів, що вона і зробила. Під час кожного психотерапевтичного сеансу хлопець малював одне і те саме: місце трагічної події; танк, який випустив снаряд, тіло батька, матір і власне тіло у калюжі крові перед їхнім зруйнованим будинком... 1. Визначте психологічну природу наведених посттравматичних переживань дітей, які постраждали під час війни. 2. Визначте характерні для дітей форми психічних розладів. 3. Окресліть основні завдання психологічної роботи з дітьми, постраждалими під час війни. Прошу, допоможіть. Буду дуже вдячна.​
Предмет: Русский язык, автор: aruzhanaruka20