Предмет: Биология,
автор: Sauron7
Біопродуктивність морської системи становить 500 г /м² . Визначте, яка площа цієї екосистеми потрібна, щоб прогодувати консумента ||| порядку масою 500 кг у ланцюзі живлення: планктон→ риба→ тюлень→ білий ведмідь
Ответы
Автор ответа:
0
планктон → риба→ тюлень→ білий ведмідь
500000кг 50000кг 5000кг 500кг
S=500000кг:0,5кг=1000000кг=10 (га)
500000кг 50000кг 5000кг 500кг
S=500000кг:0,5кг=1000000кг=10 (га)
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: din2282
Предмет: Биология,
автор: aziza1201a
Предмет: Алгебра,
автор: skoropadina
Предмет: Информатика,
автор: alexfour4nine9
Предмет: Математика,
автор: annalavrickova1