Предмет: Математика,
автор: lfyecmrf
михайлик купив 4 пакетики чіпсів і отримав 2,8грн. здачі. Для покупки 7 пакетиків йому не вистачило 0,8 грн. Скільки коштує один пакетик
Ответы
Автор ответа:
0
х- цена 1 пакета
7*х-0,8=4*х+2,8
7х-4х=2,8+0,8
3х=3,6
х=3,6/3
х=1,2
1,2грн- цена за 1 пакет
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: neimno373
Предмет: Биология,
автор: sezimaib0
Предмет: Русский язык,
автор: Ashiralieva00
Предмет: Химия,
автор: Supernaturaled
Предмет: Алгебра,
автор: Pashaman123