Предмет: Химия,
автор: Olha14
нуу дуже треба..допоможіть) При згоряні елемента масою 12,8г утворився оксид складу RO2 масою 25,6г. Знайти цей елемент.
Ответы
Автор ответа:
0
12,8х+16*12,8=25,6х
204,8=34,8Х
х=7 ЛІТИИ
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: История,
автор: nikolajgutov553
Предмет: Литература,
автор: demchenkom12
Предмет: Литература,
автор: Veronikka
Предмет: Информатика,
автор: userrus2001