Предмет: Физика,
автор: nadia0x
срочно
Електричний опір проводу довжиною 200 м із площею поперечного перерізу 5 мм2 дорівнює 16 Ом. Яким є питомий опір сплаву, з якого виготовлено провід?
Ответы
Автор ответа:
0
L=200 м, S= 5 мм2, R= 16 Ом.
ρ-?
R=ρL/S. ρ=RS/L,
ρ=16*5/200= 0,4 Ом*мм²/м.
ρ-?
R=ρL/S. ρ=RS/L,
ρ=16*5/200= 0,4 Ом*мм²/м.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: masha876561
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Химия,
автор: белка906