Предмет: Физика, автор: Jouy

у холодну воду масою 0,3 кг долили окріп масою 100г темпертура отриманої суміші 40 градусів визначте температуру холодної води до її нагрівання.

Ответы

Автор ответа: Аноним
0

решение

 

сm1(T-To) + cm2(T-T1) =0

m1(T-To) + m2(T-T1) =0

0.3 (40-To) + 0.100(40-100) =0

To = 20 C

 

ответ 20 С

 

 
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: kalmurat1957
Предмет: Литература, автор: damir7442