Предмет: Физика, автор: lapko91

визначте виштовхувальну силу що діє на кульку обємом 10см^3 повністю занурену у гас. Густина гасу 800 кг/м^3.Прийняти g=10Н/КГ

Ответы

Автор ответа: UmbertoVargas
0
Fa (Архимедова сила) = p g V

Fa = 800 * 10 * 10^-6 = 8*10^-3 Н
Похожие вопросы