Предмет: Физика,
автор: ниникe
маса металевого бруска лінійними розмірами 15 см 10см 10см дорівнює 10 2 кг визначити густину металу
Ответы
Автор ответа:
0
15cм = 0,15м
10см = 0,1м
V = 0,15*0,1*0,1
V = 0,0015м³
ρ = mV
ρ = 10,2/0,0015
ρ = 6800 кгм³
10см = 0,1м
V = 0,15*0,1*0,1
V = 0,0015м³
ρ = mV
ρ = 10,2/0,0015
ρ = 6800 кгм³
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: polinazavrazhinа
Предмет: Математика,
автор: Sabrinka1234
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: arsenuteuli
Предмет: Математика,
автор: etokt2
Предмет: Математика,
автор: gazik006