Предмет: Русский язык, автор: аля1011

сочинение нужно ли читать книги вслух в кругу семьи

Ответы

Автор ответа: annaburyak777
19

  Сочинение на тему "Нужно ли читать книги вслух в кругу семьи":

  Чтение развивает человека, расширяет круг его знаний, делает более эрудированным и интересным собеседником.  У каждого из нас есть любимая книга, с которой наедине мы можем провести время отлично. Но как же относиться к чтению вслух в кругу семьи? Мне кажется, не стоит всегда уединяться с книгой. Можно и нужно читать вслух своей семье.

  Чтение вслух порождает новые темы для разговоров в кругу семьи. Если мне нравится какой-либо отрывок из произведения, я обязательно зачитаю его родителям, а затем мы обсудим его. Еще мне кажется, что такое чтение развивает навыки ораторского мастерства, ведь я стараюсь читать красиво, с выражением. Литература - это огромный мир, в который необходимо погружаться вместе с семьей.

Похожие вопросы
Предмет: Українська література, автор: kbelova814
ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА
Українська література 7 клас по повісті Івана Франка «Захар Беркут»
V розділ повісті 1. У світлиці будинку, де жив боярин Т. Вовк, стіни були обвішані: а) різноманітними заморськими прикрасами; б) шкірами медведів; в) грамотами від князя Данила. 2. Під час оборони будинку Т. Вовка один з охоронців для приготування до рішучих дій дав іншим знак: а) помахом руки; б) гучним свистом; в) трубою. 3. Дорога річ, яка була у кімнаті Мирослави,— це: а) металеве дзеркало; б) книга часів Ярослава Мудрого; в) шкіра ведмедиці, з якою боролася дівчина. 4. Після того як Т. Вовк з Мирославою покинули свій будинок у Тухлі, там залишилися тільки: а) кухарі; б) лучники і топірники; в) сторож з собакою. 5. Монголи, на думку Максима, не добре вміють: а) стріляти з рушниці; б) вести облогу; в) стріляти з лука. 6. Через що Т. Вовк страшно розлютився під час осади свого будинку, де переховувалися тухольці? а) Стріли монгол не долітали до тухольців, бо оборонці ховалися за високим парканом; б) Максим підпалив приміщення боярина з усім його майном; в) тухольці побили вікна у будинку його господаря. 7. При пусканні монгольських стріл виникав звук, який нагадував свист: а) соловейка; б) гадюки; в) вітра. 8. Кому з героїв належать слова: «…на чистім полі вони проти нас, мов миш проти кота»? а) Максиму; б) Т. Вовку; в) Бурунді. 9. Щоб спастися від монголів, Максиму з товаришами треба було потрапити до: а) лісу; б) річки; в) Сторожа. 10. Який наказ отримали монголи від Т. Вовка стосовно полоненого Максима? а) Побити його різками; б) закувати у залізні пута; в) поставити на гаряче вугілля. 11. За що Максим дорікав сонцю? Бо воно: а) перестало бути добрим; б) пекло полоненого тухольця; в) висушило гірську річку. 12. Полонений Максим заздрив: а) Т. Вовку та монголам; б) тим, хто вже помер після бою; в) пташці, яка щебетала у лісі. ​
Предмет: Физика, автор: sasaz8864
Предмет: Математика, автор: tmaksatkg