Предмет: Физика,
автор: Аноним
який опiР обмотки гучномовця якщо за напруги на ii кiнцях 2В,сил струму становить 500мА?
Ответы
Автор ответа:
0
I=500мA=0.5А
Закон Ома
I=U/R => R=U/I=2/0,5=4 Ома.
Закон Ома
I=U/R => R=U/I=2/0,5=4 Ома.
Похожие вопросы
Предмет: Музыка,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: qooieogfrwhr
Предмет: Математика,
автор: kornienkovlada1
Предмет: Математика,
автор: Эвелинусик