Предмет: Физика,
автор: mankoliza
2. На якій частоті передають сигнал біди, якщо за міжнародною угодою довжинарадіохвилі має бути 600 м?
Ответы
Автор ответа:
0
λ=600 м, v= 3*10^8 м/с.υ-?
v=λυ, υ=v/λ,
υ= 3*10^8/600 = 5*10^5 Гц= 500 кГц.
v=λυ, υ=v/λ,
υ= 3*10^8/600 = 5*10^5 Гц= 500 кГц.
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: aktayasema
Предмет: Українська література,
автор: viktoriyamuronchuk
Предмет: Математика,
автор: milanakutuzova1
Предмет: Алгебра,
автор: Tiki2014
Предмет: Геометрия,
автор: kukusa500j