Предмет: Физика,
автор: Yulka69
Допоможіть!
Обчисліть тиск рідини густиною 1800 кг/м3 на дно циліндричної посудини, якщо висота рідини у ній дорівнює 10 см.
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
h=0.1 м
p=1800 гк/м³
g=10 м/с²
---------------
P-?
Тиск в рідині залежить від глибини згідно із формулою
P=pgh
P = 1800 кг/м³ * 10 м/с² * 0.1 м = 1800 па
h=0.1 м
p=1800 гк/м³
g=10 м/с²
---------------
P-?
Тиск в рідині залежить від глибини згідно із формулою
P=pgh
P = 1800 кг/м³ * 10 м/с² * 0.1 м = 1800 па
Автор ответа:
0
дякую)
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: mnika0305
Предмет: Литература,
автор: Anna18301
Предмет: Русский язык,
автор: mariasemenova44924
Предмет: Геометрия,
автор: miya666
Предмет: Физика,
автор: persikovikot