Предмет: Физика,
автор: bgnrm
яка швидкисть руху годинникової стрілки якщо її довжина 15 сантиметрів
Ответы
Автор ответа:
0
дано T=12 часов ( годин) R=15 см V- ?
V=L/T=2*π*R/T=6,28*0,15/12=0,0785 м/ч
V=L/T=2*π*R/T=6,28*0,15/12=0,0785 м/ч
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: asgerova970
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: anarbotabekova76
Предмет: Биология,
автор: dokiref787
Предмет: Алгебра,
автор: lerasent2014
Предмет: Геометрия,
автор: ProfSkill