Предмет: Физика, автор: varlil

Лiтак ,рухаючись прямолiнiйно рiвномiрно ,через якийсь час опинився в точцi з координатою 2500м.Визначте початкову координату лiтака ,якщо вiн рухався в напрямку ,протилежному напрямку осi OX,а його перемiщення становило 1,5 ки.

Ответы

Автор ответа: ЕнотЕнотыч
0
Дано:
Δs=1,5 км
s2=2500 м = 2,5 км. 
Найти s1-? 

Решение: 
Δs=s1-s2.
s1=s2+Δs=1,5+2,5= 4 км.
Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: naumovicliza436
Предмет: Алгебра, автор: Великанова