Предмет: Физика,
автор: nicefuker
Першу половину шляху літак рухався зі швидкістю 600 км/год .
А іншу половину шляху зі швидкістю 800 кмгод
Знайти середню швидкість літака
Ответы
Автор ответа:
0
1) 600+800=1400
2) 1400/2=700(км/год)
Відповідь: середня швидкість літака 700 км/год.
2) 1400/2=700(км/год)
Відповідь: середня швидкість літака 700 км/год.
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: prostolerkoo
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: olha202109
Предмет: Математика,
автор: акш1