Предмет: Физика,
автор: dacenko099
Тіло виведене із стану спокою,рухаючись рівномірно прискорено,прошло 200 м за 10с
Якої швидкості воно набувало
Ответы
Автор ответа:
0
S=v^2/(2a)=v*t/2
v=2S/t = 2*200/10 м/с= 40 м/с
v=2S/t = 2*200/10 м/с= 40 м/с
Автор ответа:
0
Ігор можете зараз допомогти?
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: zcafarov
Предмет: Алгебра,
автор: antonnasonov365
Предмет: Информатика,
автор: denisenkoegor
Предмет: Биология,
автор: Ryazan2
Предмет: История,
автор: Maria235