Предмет: Химия,
автор: 1Nadya1998
Прошу допомогти......=(
Обчисліть та позначте, яка маса натрій гідроксиду утворилася внаслідок взаємодії натрію масою 13,8 г. з водою?
Ответы
Автор ответа:
0
2 Na+ 2H2O--> 2NaOH+H2
1) v(Na)=m(Na)/M(Na)= 13,8 г/23 г/моль= 0,6 моль
2) v(NaOH)=v(Na)=0,6 моль.
3) m(NaOH) = v(NaOH)* M(NaOH)= 0,6 моль* 40 г/моль=24 г
Ответ: 24 г
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: Uralgusmanov
Предмет: Физика,
автор: Relakc
Предмет: Математика,
автор: задачница