Предмет: Физика,
автор: burgaz
Знижувальний трансформатор з коефіцієнтом трансформації, що дорівнює 10, ввімкнули в мережу з напругою на первинній обмотці 220 В. Яка напруга на кінцях вторинної обмотки?
Ответы
Автор ответа:
5
k=U1/U2, U2= U1/k,
U2 =220/10 =22 B
U2 =220/10 =22 B
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: skabshkqbsianshj
Предмет: Русский язык,
автор: smoboine
Предмет: Русский язык,
автор: sabi2008ss
Предмет: Химия,
автор: mininp4sh
Предмет: Алгебра,
автор: EwaAdopt