Предмет: Физика, автор: TarasOK

Перпендикулярно до дифракційної ґратки, яка має 1000 штрихів на 1 мм, падає фіолетовий промінь з довжиною хвилі 0,4 мкм. Визначте максимальний порядок інтерференційної смуги (порядок спектра).

Ответы

Автор ответа: MashaPutnaj
9
d=1/1000=10^-6 м  л=0,4*10^-6 м   km- ?

для ГРАТКИ имеем
d*sina=k*л
k=km  если sina=1

km=d/л=10^-6/0,4*10^-6=10/4 ~ 2

Ответ 2

TarasOK: дякую
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: Аноним